Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Plakat ptaki

Motyw Bocian Motyw Bocian
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Motyw Gołąb Motyw Gołąb
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Motyw Grzywacz Motyw Grzywacz
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Motyw Kos Motyw Kos
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Motyw Modraszka Motyw Modraszka
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej

Plakaty z ptakami żyjącymi w Polsce

Praktycznie każda letnia wycieczka samochodowa przez nasz kraj wiąże się z wypatrywaniem bocianich gniazd czy innych okazów na polach oraz lasach. Wzbudza to sentyment oraz buduje pewne poczucie patriotyzmu wśród kolejnych pokoleń. Dlatego właśnie plakaty z ptakami w pomieszczeniach mogą wzbudzać nostalgię oraz odfrunąć chociaż na chwilę z codzienności. Świetnie sprawdzą się zarówno w domach i mieszkaniach, jak również biurach i lokalach gastronomicznych. Z pewnością w wyborze pomogą Ci specjalnie przygotowane filtry. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie wszystkie grafiki pasują do każdego wnętrza. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was różne zdjęcia pod kątem kolorystycznym. Znajdziecie w naszym sklepie plakaty z ptakami nie tylko w ciepłych i zimnych barwach, ale również neutralnych oraz mieszanych. Jeżeli chcesz nasze zdjęcie, z pewnością znajdziesz przynajmniej jedno idealnie pasujące do Twojej przestrzeni.

Zapraszamy do zobaczenia również zdjęć ptaków.

Ptaki - plakat budzący wakacyjne wspomnienia

Bez wątpienia znajdziemy wiele symboli kojarzących nam się z najcieplejszymi miesiącami. W tym gronie mamy również ptaki. Plakat z rozpościerającym swoje skrzydła żurawiem czy też unoszącą się ponad morskim horyzontem mewą pozwala nam wrócić wspomnieniami do najpiękniejszych, wakacyjnych momentów. Wspomnienia związane z naturą kojarzą nam się zdecydowanie lepiej, niż standardowe spędzenie czasu we własnych czterech ścianach. Jasne, można doskonale bawić się w mieszkaniu, natomiast jeżeli chcemy czerpać maksimum możliwości z każdej podróży, będziemy szukać wrażeń na zewnątrz. Naturalne środowisko, krajobrazy, ptaki - plakat z takiego miejsca w naszej codziennej przestrzeni z pewnością przybliży nas do szumu morza, zapachu lasu czy świeżego, górskiego powietrza.

Plakat - ptaki wielu gatunków

Zupełnie inaczej robi się zdjęcia najmniejszych okazów, a zupełnie inaczej majestatycznych ptaków z kilkumetrową rozpiętością skrzydeł. W przypadku takich ptaków jak sójki czy rudziki uwaga skupiona jest przede wszystkim na pierwszym planie. Z drugiej strony w fotografiach bocianów czy żurawi trzeba pamiętać o właściwym uchwyceniu krajobrazu. Które z nich najlepiej nadadzą się na plakat? Ptaki oraz sympatia do nich stanowią bardzo indywidualną kwestię. Cały anturaż oraz pora roku także może mieć znaczenie przy wyborze idealnej fotografii. Niemniej jednak możemy zagwarantować, że wszystkie nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu mogą zdobić Twoją ścianę przez bardzo długi czas.

Poznaj naszą pełną ofertę zdjęć na ścianę

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl