Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Obraz Polska

Motyw Bałtyk Motyw Bałtyk
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Motyw Bocian Motyw Bocian
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Motyw Duszniki Motyw Duszniki
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Motyw Gołąb Motyw Gołąb
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Motyw Grzywacz Motyw Grzywacz
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Motyw Izery Motyw Izery
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Motyw Jagodna Motyw Jagodna
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej

Wyjątkowy obraz - Polska w obiektywie

Ozdobienie każdego mieszkania lub domu nie należy do prostych wyzwań. Przede wszystkim trzeba znaleźć taką dekorację, która jednocześnie będzie spełniać dwie funkcje. Przede wszystkim musi ona dobrze wyglądać i komponować się do naszych czterech ścian. Dodatkowo warto jednak, żebyśmy posiadali pewnego rodzaju więź, dzięki czemu przychylniejszym okiem spojrzymy na roślinę, rzeźbę lub obraz. Polska należy do wyjątkowych regionów na świecie, które pomimo wielu tarć społecznych budzi bardzo duży sentyment. Szczególnie dotyczy to fotografii najważniejszych skarbów narodowych. Mowa tutaj nie tylko o tych architektonicznych, ale również naturalnych.

Zapraszamy również do zobaczenia plakaty Polski

Obraz - Polska i jej pasma górskie

Na południu naszego kraju piętrzą się piękne, a jednocześnie budzące szacunek góry. Dla wielu osób właśnie tak wygląda zimowy obraz - Polska jadąca pod czeską lub słowacką granicę, korzystająca z uroków stoków. My staramy się ją pokazać w majestatyczny sposób. Niezależnie od pory roku, polskie góry stanowią bardzo duże wyzwanie dla każdego, kto chce spędzić w nich czas. Nieważne czy ma w planach pokonanie szlaków nad Morskim Okiem, naukę jazdy na nartach w Szklarskiej Porębie, czy też uchwycenie idealnego momentu na fotografii.

Polska - obrazy nadbałtyckich plaż

A jak wygląda wakacyjna Polska? Obrazy roześmianych rodzin nad Bałtykiem same nasuwają się na myśl. Polskie wybrzeże to jednak coś znacznie więcej, niż parawany oraz sprzedawcy orzeszków ziemnych. Niesamowite piaszczyste plaże ciągnące się kilometrami pozwalają na uchwycenie niesamowitych krajobrazów. Nie można również zapominać o cudownej momentami grze światła. Zapewne każdy z Was będąc nad morzem wyczekuje zachodu lub wschodu Słońca, aby uchwycić feerię barw odbijających się od tafli wody. W naszej ofercie znajdziecie także takie fotografie, które przeniosą Was prosto na bałtyckie wybrzeże.

Polska - obrazy najwyższej jakości

Góry, morze, natura - właśnie z tym kojarzy nam się Polska. Obrazy wyjątkowej fauny oraz flory muszą zostać wykonane w odpowiedni sposób, aby mogły cieszyć każdą osobę regularnie przebywającą w danym pokoju. Bez wątpienia poza dobrze wykonaną fotografią trzeba skupić się na jakości materiałów, które zostaną użyte do stworzenia specjalnej grafiki. Drewniana blejtrama wykorzystana do jej wytworzenia nadaje stabilizacji oraz pozwala cieszyć się zdjęciem na ścianie przez wiele lat. Dodatkową rolę odgrywają specjalne pigmenty odporne na działanie promieni UV, które także chronią grafikę przed blaknięciem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl