Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Fotografia ptaków

Motyw Bocian Motyw Bocian
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Motyw Gołąb Motyw Gołąb
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Motyw Grzywacz Motyw Grzywacz
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Motyw Kos Motyw Kos
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
Motyw Modraszka Motyw Modraszka
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej

Fotografia ptaków - na łonie natury

Przebywanie we własnych czterech ścianach ma swoje plusy, aczkolwiek większość z nas uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu. Można w różny sposób przekształcić swoje wnętrze, aby przypominało o naturalnym pięknie na zewnątrz. Fotografia ptaków wisząca na ścianie z pewnością stanowi rozwiązanie. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie naprawdę duży wybór, z którego możesz wyciągnąć swoje ulubione okazy. Bociany w gniazdach, które wypatruje się na słupach elektrycznych podczas letnich podróży. Malutkie sójki oraz wróble towarzyszące nam w trakcie spacerów po parku w pierwszych dniach wiosny. Wreszcie rybitwy rzeczne, który charakterystyczne nawoływania stanowią nieodłączny element każdego spływu kajakowego. Dobrze dobrana fotografia ptaków może nas zaprowadzić z powrotem właśnie na łono natury.

Fotografie ptaków z różnych perspektyw

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystkie zdjęcia dobrze pasują do każdego wnętrza. Przygotowywane dla Was fotografie ptaków nie tylko możemy wybrać na podstawie potrzebnego rozmiaru. Mamy także możliwość wyboru odpowiedniej barwy grafiki, która zawiśnie na Twojej ścianie. Jeśli we współpracy z architektem wnętrz podjąłeś decyzję o umieszczeniu dekoracji w chłodniejszej lub cieplejszej barwie, na naszej stronie znajdziesz odpowiednie filtry ułatwiające podjęcie decyzji. Jeżeli szukasz bardziej neutralnych zdjęć, także dostrzeżesz szerokie spektrum możliwości. Fotografie ptaków różnią się także w zależności od rozmiaru zwierzęcia. Przy okazji robienia zdjęć mniejszym okazom, takim jak kawka czy pierwiosnek, możemy skupić się nawet na najdrobniejszych detalach. W przypadku bociana lub żurawia dużą rolę odgrywa również otoczenie i krajobraz dookoła.

Zapoznaj się również z naszą ofertą plakatów ptaki.

Nadmorskie ptaki - fotografie wodnych zwierząt

Charakterystyczny krzyk mewy lub rybitwy doskonale znają nie tylko mieszkańcy okolic akwenów wodnych. Przede wszystkim jednak to turyści przyjeżdżający nad Bałtyk raz na kilka miesięcy z nostalgią wspominają właśnie nadmorskie ptaki. Fotografie takich okazów mogą obudzić w nas cudowne wspomnienia z wakacyjnych wojaży na północ Polski. Na Twojej ścianie może zawisnąć zarówno wspomniana już tak bardzo kojarząca się z wybrzeżem mewa, ale również kormorany czy śmieszki. Jeżeli chodzi o nadmorskie ptaki, fotografie mogą wywoływać szereg fantastycznych odczuć związanych właśnie z urlopowymi czasami. Niekiedy po oglądaniu zdjęć ptaków z bałtyckim krajobrazem w tle możemy poczuć zapach świeżo smażonej ryby lub smak gorącego gofra z bitą śmietaną. 

Zobacz tez naszą pełną ofertę zdjęć na ścianę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl